Starostlivosť o telo

Ak hovoríme o starostlivosti o náš zovňajšok, tak jednoznačne najviac skloňujeme tipy na omladenie pokožky tváre. Na tej si totiž môže okolie najskôr všimnúť prvé vrásky a je zároveň pre každého najviditeľnejšia. Často nám však popri tom uniká, že prvé známky starnutia zaznamenáme na inej časti tela. A tou sú naše ruky. Sú totiž najviac namáhané, prichádzajú do kontaktu či s prašným prostredím, alebo inými chemickými prostriedkami, ktoré ju viac ničia. Ruky vždy, na rozdiel od pleti, prezradia skutočný vek. Jediné, čím ich zachránime, je správna starostlivosť.

Omladenie pokožky

Zmeny viditeľné okamžite

Profesionálna starostlivosť

Zdravotné aj estetické účinky

Mechanické ošetrenie pleti

Parafínovy zábal rúk

Parafín je mimoriadne bohatý na minerálne látky, je tiež cenným zdrojom vitamínu E ktorý pomáha bojovať proti starnutiu pleti. 

Kozmetický parafín prehrieva, uvoľňuje, zvyšuje krvný obeh a podporuje cirkulácia živín v koži.

Počas zabalí dochádza k predaniu tepla s účinných minerálov, využíva sa aj pri chorobách pohybového aparátu, pri chorobách reumatickej artritídy, uvoľňuje stuhnuté a bolestivé kĺby a je vhodný na suchu a popraskanú pokožku.

Parafínove zábaly teda predstavujú procedúru ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky a pokožka po zábale zostane zamatovo hebká.

Depilácia

Depilácia je dočasne odstránenie chĺpkov. Medzi najpopulárnejšie spôsoby odstránenia nežiaduceho ochlpenie na tele s dlhodobým účinkom patrí depilácia pomocou vosku.

Odstráni aj najjemnejšie chĺpky na tele, avšak chĺpky musia mat patričnú dĺžku.

Teplý vosk pôsobí hlboko, takže je schopný odstrániť chĺpok spoločne s koreňom a to spôsobuje že chĺpok dorastá pomalšie, je jemnejší a tenší.

Depilácia vydrží až niekoľko týždňov (3-4).